Obecnie logowanie z smsKodem do wersji mobilnej jest niemożliwe, ale klient nie jest o tym informowany w żaden sposób !!
Proponuję albo w BZ WBK24 internet dodać informacje o tym że logowanie z smsKodem do wersji mobilnej nie powiedzie się albo umożliwić logowanie do wersji mobilnej z smsKodem.
Ja_kwadrat
DVilla 19.06.2010

Status

wdrożony 16.09.2011

Klienci mają możliwość logowania się przy użyciu smsKodu.

Komentarze

Ja_kwadrat
DVilla
19.06.2010

Od razu mówię że nie zgłaszam problemu technicznego dotyczącego logowania do wersji mobilnej tylko podpieram się na następującym zdaniu: "złożyć dyspozycję przelewu na rachunek obcy, o ile odbiorca został wcześniej dopisany do listy odbiorców niewymagających potwierdzenia smsKodem / tokenem"


admin3
admin3
21.06.2010

A co ma cytowane przez Ciebie zdanie do braku mozliwości logowania przy użyciu smsKodu/tokena?


Ja_kwadrat
DVilla
21.06.2010

to że z jakiegos względu nie mozna przelewac pieniedzy odbiorcom stalym z potrzeba uwierzytelniania smsKodem/tokenem. Czemu nie mozna ? Bardzo prosił bym o tą informajce. Czy to ze względów technicznych ? jesli ze wzgledow technicznych to i pewnie logowanie przy uzyciu smsKoda nie jest mozliwe. A jesli jest mozliwe to czemu ciagle nie moge sie zalogowac do wersji mobile przez smsKoda ?????


admin3
admin3
21.06.2010

Wpisywanie smsKodu może być trochę trudne gdy otrzymujesz go na ten sam telefon, z którego chcesz wykonać przelew. Na większości standardowych telefonów nie jesteś w stanie odebrać smsa, gdy przeglądasz stronę internetową.


Ja_kwadrat
DVilla
21.06.2010

Ja mogę odebrać ale przychodzi on później i jest pusty. ============================================================================== Jeśli jestem w internecie w komórce to z kimś bez problemu pisze smsy, a tutaj takie dziwy. ============================================================================== Fajnie jak by ktoś się wypowiedział na ten temat kto ma lepszy telefon. A jeżeli jest tak jak Admin mówi to w woli zaoszczędzenia nerwów proponował bym zamieszczenie takiego komunikatu na przykład przy ustawieniach opcji logowania że mogą wystąpić problemy z otrzymaniem smsKoda na wersje mobliną chociaż jeśli nie rozwiążecie tego problemu to to będzie śmieszne ponieważ sms od zwykłego Kowalskiego zawsze dochodzi. Musi być coś na rzeczy skoro tych stałych odbiorców z smsKodem nie można obsługiwać !! Obecnie nie korzystam z wersji mobilnej :(


Ja_kwadrat
DVilla
21.06.2010

A i jeszcze jedno ! Przy próbie zalogowania z smsKodem do wersji mobilnej z komputera smsKody również nie przychodzą prawidłowo, a więc model telefonu nie ma tutaj nic do rzeczy w związku z tym proszę o rozstrzygnięcie tej kwestii ponieważ w chwili obecnej nie wiem czy będę mógł ja i inni użytkownicy korzystać z MOBILE.


Ja_kwadrat
DVilla
21.06.2010

A o tym czy wpisywanie smsKodu w telefonie będzie trudne wypowiem się jak już będę miał taką możliwość ponieważ teraz nie miałem przyjemności :)


admin3
admin3
22.06.2010

Dziś zapytam developerów czy to jest błąd czy nie przewidzieli możliwości logowania do mobile przy dodatkowej autoryzacji smsKodem. Mówiąc w skrócie na zwykłej Nokii 6300 (i nie tylko na niej) nie masz możliwości odebrania smsa mając otwarte połączenie z internetem bez utraty sesji. Musisz wyjść z internetu, odebrać smsa i zalogować się ponownie. Biorąc pod uwagę, że to już nowa sesja ten odebrany sms jest bezużyteczny. Inna sprawa, że smsKod, który przychodzi jest pusty.


Ja_kwadrat
DVilla
22.06.2010

Proszę jeszcze wspomnieć że przy logowaniu do wersji mobilnej z internetu też takie nieprawidłowości zachodzą


Ja_kwadrat
DVilla
24.06.2010

I jak tam ? Sprawdzają to jeszcze ?


admin3
admin3
24.06.2010

Zarejestrowałem problem, ktoś mu się przyjrzy. Ale tak jak wspominałem wcześniej jest to błąd systemu.


Ja_kwadrat
DVilla
06.07.2010

Już działa. Przy w smsKodzie nawet pisze że następuje logowanie do wersji mobilnej. Ciekawe czy był błąd czy wcześniej po prostu nie można było tego zrobić ...


Ja_kwadrat
DVilla
16.09.2011

Sprawdziłem. W aplikacji BZ WBK24 mobile działa bardzo, bardzo dobrze z tym że treść smsKodu jest conajmniej dziwna.

Smskod_mobile