Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. x

  • 3

BZ WBK24 mobile - logowanie z smsKodem

dodany 19 Czerwiec 2010, 15:14
Obecnie logowanie z smsKodem do wersji mobilnej jest niemożliwe, ale klient nie jest o tym informowany w żaden sposób !!
Proponuję albo w BZ WBK24 internet dodać informacje o tym że logowanie z smsKodem do wersji mobilnej nie powiedzie się albo umożliwić logowanie do wersji mobilnej z smsKodem.

zgłoś duplikat pomysłu | już funkcjonuje | naruszenie regulaminu | dyskusja (13) | dodaj komentarz

status: wdrożony (16.09.2011)

Klienci mają możliwość logowania się przy użyciu smsKodu.

Dyskusja

Comment_nozzle Od razu mówię że nie zgłaszam problemu technicznego dotyczącego logowania do wersji mobilnej tylko podpieram się na następującym zdaniu:
"złożyć dyspozycję przelewu na rachunek obcy, o ile odbiorca został wcześniej dopisany do listy odbiorców niewymagających potwierdzenia smsKodem / tokenem"
Admin_comment_nozzle A co ma cytowane przez Ciebie zdanie do braku mozliwości logowania przy użyciu smsKodu/tokena?
Comment_nozzle to że z jakiegos względu nie mozna przelewac pieniedzy odbiorcom stalym z potrzeba uwierzytelniania smsKodem/tokenem. Czemu nie mozna ? Bardzo prosił bym o tą informajce. Czy to ze względów technicznych ? jesli ze wzgledow technicznych to i pewnie logowanie przy uzyciu smsKoda nie jest mozliwe. A jesli jest mozliwe to czemu ciagle nie moge sie zalogowac do wersji mobile przez smsKoda ?????
Admin_comment_nozzle Wpisywanie smsKodu może być trochę trudne gdy otrzymujesz go na ten sam telefon, z którego chcesz wykonać przelew. Na większości standardowych telefonów nie jesteś w stanie odebrać smsa, gdy przeglądasz stronę internetową.
Comment_nozzle Ja mogę odebrać ale przychodzi on później i jest pusty.
==============================================================================
Jeśli jestem w internecie w komórce to z kimś bez problemu pisze smsy, a tutaj takie dziwy.
==============================================================================
Fajnie jak by ktoś się wypowiedział na ten temat kto ma lepszy telefon.
A jeżeli jest tak jak Admin mówi to w woli zaoszczędzenia nerwów proponował bym zamieszczenie takiego komunikatu na przykład przy ustawieniach opcji logowania że mogą wystąpić problemy z otrzymaniem smsKoda na wersje mobliną chociaż jeśli nie rozwiążecie tego problemu to to będzie śmieszne ponieważ sms od zwykłego Kowalskiego zawsze dochodzi.

Musi być coś na rzeczy skoro tych stałych odbiorców z smsKodem nie można obsługiwać !!
Obecnie nie korzystam z wersji mobilnej :(
Comment_nozzle A i jeszcze jedno !
Przy próbie zalogowania z smsKodem do wersji mobilnej z komputera smsKody również nie przychodzą prawidłowo, a więc model telefonu nie ma tutaj nic do rzeczy w związku z tym proszę o rozstrzygnięcie tej kwestii ponieważ w chwili obecnej nie wiem czy będę mógł ja i inni użytkownicy korzystać z MOBILE.
Comment_nozzle A o tym czy wpisywanie smsKodu w telefonie będzie trudne wypowiem się jak już będę miał taką możliwość ponieważ teraz nie miałem przyjemności :)
Admin_comment_nozzle Dziś zapytam developerów czy to jest błąd czy nie przewidzieli możliwości logowania do mobile przy dodatkowej autoryzacji smsKodem.

Mówiąc w skrócie na zwykłej Nokii 6300 (i nie tylko na niej) nie masz możliwości odebrania smsa mając otwarte połączenie z internetem bez utraty sesji. Musisz wyjść z internetu, odebrać smsa i zalogować się ponownie. Biorąc pod uwagę, że to już nowa sesja ten odebrany sms jest bezużyteczny. Inna sprawa, że smsKod, który przychodzi jest pusty.
Comment_nozzle Proszę jeszcze wspomnieć że przy logowaniu do wersji mobilnej z internetu też takie nieprawidłowości zachodzą
Comment_nozzle I jak tam ? Sprawdzają to jeszcze ?
Admin_comment_nozzle Zarejestrowałem problem, ktoś mu się przyjrzy. Ale tak jak wspominałem wcześniej jest to błąd systemu.
Comment_nozzle Już działa. Przy w smsKodzie nawet pisze że następuje logowanie do wersji mobilnej. Ciekawe czy był błąd czy wcześniej po prostu nie można było tego zrobić ...
Comment_nozzle Sprawdziłem. W aplikacji BZ WBK24 mobile działa bardzo, bardzo dobrze z tym że treść smsKodu jest conajmniej dziwna.

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Obsługiwane tagi to:


[b]pogrubienie[/b] - pogrubienie
[i]kursywa[/i] - kursywa
[u]podkreślenie[/u] - podkreślenie
[s]przekreślenie[/s] - przekreślenie
[color=blue]kolor[/color] - kolor
[size=8]mały[/size] - mały
[center]tekst wyśrodkowany[/center]
[quote]tekst cytowany[/quote]
[ul] [*] element 1 [*] element 2 [/ul]

Głosowali

przeciw ( 0 ):
jeszcze nikt